Dell FA180PM111 Laptop AC Adapter Charger
  • Part Number: ADP-180MB DD
  • Manufacturer: Dell
  • Quickfind Code: 1067114
  • Stock: In Stock
Product Features:
  • Condition: New
  • Notes Image for illustrative purposes only
+ Read More Information
Share:
Product Description
All AC Adapters are brand new and 100% compatible with the laptop in this listing.
Technical Specification
Specification:
Power input: 100-240v
Power output: 19.5v 9.23a
Ac adapter power: 180W
Dell charger p/n: 03XYY8
Tip pin size: 7.4mm* 5mm (pin in centre)