Dell DA130PE1-00 Laptop AC Adapter Charger
  • Part Number: DA130PE1-00
  • Manufacturer: Dell
  • Quickfind Code: 1067373
  • Stock: In Stock
Product Features:
  • Condition: New
  • Notes Image for illustrative purposes only
+ Read More Information
Share:
Product Description
All AC Adapters are brand new and 100% compatible with the laptop in this listing.
Technical Specification
 Specification:
Power input: 100-240v
Power output: 19.5v 6.7a
Ac adapter power: 130W
Tip pin size: 7.4mm* 5mm (pin in centre)